Ta propozycja nietypowej gry integracyjnej. Stawiamy tu nacisk na  niczym nieskrępowaną wyobraźnię, aktywność i inicjatywę zespołową. Grupa wykonując zadania  oprócz stopniowego poszerzania swoich granic  uczy się polegać na sobie i przełamywać schematy . Nauka współpracy w zespole tak aby akcentować swój indywidualny wkład ale jednocześnie tworzyć wynik zespołowy to główna zaleta tej gry integracyjnej.

Zadania  zaprojektowane w team buildingu Moda niewidomego krawca, znoszą bariery i pozwalają uczestnikom odkryć u siebie  nowe umiejętności.

GRA INTEGRACYJNA INDOOR- WAŻNE INFORMACJE

Ilość uczestników: Optymalnie od 16 do 60 osób.

Przewidywany czas:

– około 2 do 2,5 godzin.

Dla kogo: różne grupy wiekowe, zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Jeśli  zależy Ci na przełamaniu  barier i pobudzeniu zespołu do współpracy, otwartości i kreatywności to zdecydowanie polecamy ten team building.To integracja lekka, zabawna i angażująca.

Rodzaj integracji: kreatywny scenariusz gry zaprojektowany w formule indoor.

Ten niezwykły team building angażuje  całą grupę, dostarczając rozrywki, całej serii pozytywnych emocji i doskonałej zabawy przy salwach śmiechu.

Krótki opis gry

Uczestnicy gry wcielają się w świeżo upieczonych absolwentów Katedry Mody.  Zostali zaproszeni do posiadłości sławnego niewidomego projektanta. To osoba posiadająca niezwykle bogaty dorobek artystyczny, ceniąca odwagę i kreatywność.

Zasłynął przede wszystkim w tworzeniu kostiumów do filmów. Mówi się o nim, że jego wyobraźnia nie zna granic.

Obecnie mistrz poszukuje do współpracy zespółu, który będzie pomagał mu tworzyć kostiumy do wielkiego hitu kinowego Kolonia Androidów .

Zaproszeni mają za zadanie zaprojektować i stworzyć kostiumy z otrzymanych materiałów.

Gustawo chce, aby tego podczas tego niezwykłego wyzwania odkryli przyjemność  jaką daje tworzenie mody bez granic. Nie liczy się  doskonałe szycie, czy wierność określonym stylom. Ważna jest wizja, chęć stworzenia czegoś wyjątkowego i zaprezentowanie tego światu. Integracja zwiększa wzajemne poleganie na sobie, umiejętność współpracy i wykorzystywanie do pracy pokładów kreatywności i  dystansu do siebie

Do dyspozycji: różnokolorowe materiały, nici igły,  guziki, paski, lamówki, koronki, ozdoby metalowe, łańcuszki. Efektem końcowym tej wyjątkowej zabawy integracyjnej jest prezentacja kolekcji stworzonej przez wszystkie grupy biorące udział w integracji.

Zadania, które przygotował dla adeptów Gustaw:

  • Nietypowe połączenia
  • Pokaz niewidomych modeli
  • Sesja zdjęciowa
  • Pudełko wyzwań
  • Portfolio
  • Plan filmowy-redagowanie pokazu

Czy nasza propozycja nietypowej integracji zainteresowała Cię? Potrzebujesz więcej informacji lub wyceny?

Zapytaj o integrację dla pracowników  już teraz!

Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o to szkolenie. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT

*Scenariusz jest własnością intelektualną eksperta Ideainventor: M. Parowicz Kulińskiej. Wszelkie próby kopiowania i wykorzystywania bez zgody  są zabronione.

Gry terenowe.pl to strona powiązana z www.ideainventor.pl